Členové AVZ

Johnson & Johnson
Společnost Johnson & Johnson se již více než 125 let věnuje péči o zdraví lidí. Jejím cílem je vyvíjet a dodávat zdravotnické prostředky a výrobky nejvyšší kvality a přispívat tak k vyléčení nebo výraznému zlepšení zdravotního stavu a kvality života pacienta.
  • Tel: 227 012 111
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Web: www.jnj.cz

Johnson & Johnson nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči na světě. V České republice zahájila společnost obchodní činnost v roce 1991. Hlavním představitelem komplexnosti poskytované péče je divize Medical Devices  & Diagnostics, která nabízí lékařům, zdravotním sestrám a pacientům široké spektrum nejmodernějších zdravotnických prostředků a lékařských technologií. Divize Janssen-Cilag je farmaceuticky zaměřená a její produkty jsou k dostání v lékárnách. Třetí divize, Consumer, se zaměřuje na výrobky z oblasti kosmetiky a osobní hygieny.
Celá společnost se řídí hodnotami svého kréda, které vymezuje odpovědnosti vůči všem partnerům, s nimiž spolupracujeme. V České a Slovenské republice patříme k zakladatelům asociací Czechmed a Skmed, které sdružují české, slovenské, evropské a světové dodavatele zdravotnických prostředků. Společnost Johnson & Johnson je členem podobných organizací v Evropě (EUCOMED) i ve Spojených státech (ADVAMED).