Členové AVZ

MT Legal s.r.o.
Advokátní kancelář MT Legal s.r.o. představuje komplexní řešení v oblasti veřejného investování a akvizičních projektech. V současné době působí na ose Praha-Brno-Ostrava a svými službami pokrývá území celé ČR.
  • Tel: 222 866 555
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Web: www.mt-legal.com

Dlouholeté zkušenosti právních specialistů, tvořících MT Legal s.r.o., tvoří základ kvality a právní erudice služeb poskytovaných advokátní kanceláří MT Legal. Členové MT Legal se kromě řady významných projektů z dané oblasti, které v současné době dosahují řádově již několik desítek miliard Kč,  podíleli mj. i  na tvorbě zákona o veřejných zakázkách, včetně vybraných částí připravovaných novel, jsou certifikovanými školiteli MMR pro oblast veřejných zakázek a koncesí a již řadu let přednášejí a publikují.

V oblasti veřejného investování nabízí MT Legal komplexní služby, a to jak v oblasti veřejných zakázek, PPP, veřejné podpory, strukturálních fondů, tak i dalších oblastí souvisejících s veřejným investováním (IT/ICT, vodárenství, energetika a další oblasti sektorových služeb).
Forma nabízených a poskytovaných služby je stanovena tak, aby jakékoliv požadavky  klienta mohly být uspokojeny (od komplexního outsourcingu zadavatelských činností a realizace výběrových řízení  a soutěží „na klíč“, primárních studií k nalezení ekonomicky nejvhodnější koncepce, až po zpracování analýz, konzultací a zastupování klienta před ÚOHS či soudy).
Pro účely pokrytí co nejširších požadavků klienta a možnosti vykonávat funkci generálního dodavatele služeb po celou dobu realizace projektu klienta, spolupracuje MT Legal dlouhodobě s řadou poradenských firem z dalších oblastí, zejména pak z oblasti ekonomického, daňově-účetního a marketingového prostředí.