Burza práce

Společnost A. I. Consulting s.r.o. přijme kolegu / kolegyni na pozici:

Dotační specialista

Požadavky a náplň práce naleznete v detailu tohoto článku

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • poskytování odborného servisu k dotacím
  • tvorba žádostí o dotace
  • komunikace s příjemci o dotace o záležitostech projektů
  • komunikace s poskytovatelem dotace o záležitostech projektů
  • monitoring zpráv o realizaci prací na projektech
  • tvorba podkladů na školení klientů (možnost školení klientů)

POŽADUJEME:

  • praxe v oblasti dotací (IROP, SFDI …)
  • znalost problematiky zadávání veřejných zakázek
  • znalost problematiky rozhodovací praxe ÚOHS
  • výborné komunikační schopnosti
  • organizační a analytické schopnosti, systematičnost
  • přesnost, preciznost, spolehlivost, samostatnost

NEPOŽADUJEME:

  • znalost cizího jazyka
  • každodenní docházku

 NABÍZÍME:

  • důvěru, svobodu a fajn kolektiv
  • ochotné sdílení zkušeností a podpora při práci
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office / možnost zkráceného úvazku
  • notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • dobré finanční ohodnocení / čtvrtletní odměny
  • pravidelné zvyšování profesního růstu
  • možnost nástupu ihned