Připravované akce

V pátek 31. 3. 2023 pořádáme kulatý stůl navazující na témata řešená na prosincovém tematickém setkání - problematiku střetu zájmů, skutečných majitelů a uplatňování mezinárodních sankcí 

Dne 27. dubna 2023 se uskuteční tematické setkání zaměřené na novelu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Jaké změny čekají veřejné zadávání a které pozměňovací návrhy prošly schvalovacím procesem v Poslanecké sněmovně a Senátu Parlamentu ČR? Se schváleným zněním novely ZZVZ účastníky tematického setkání seznámí Mgr. Markéta Adámková z Ministerstva pro místní rozvoj (MMR), Mgr. Pavel Herman z advokátní kanceláře MT Legal a Mgr. Mojmír Florian z Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Přijďte se seznámit s tím, co Vás v nejbližší době v oblasti veřejného zadávání čeká. 

  • Grandior Hotel Prague, Na Poříčí 42, Praha 1
  • čtvrtek 27. dubna 2023
  • 14:00 - 17:30

Uveřejňujeme plán akcí AVZ pro letošní rok aktualizovaný v únoru 2023

 

Přílohy:
Download this file (Plán_akcí AVZ_2023_final_aktualizace0223.pdf)Plán akcí AVZ 2023[ ]245 kB

Zveme Vás na akce pořádané naším partnerem CCConsulting. s.r.o., které naleznete pod odkazem Školení | Česká asociace konzultačních inženýrů (cace.cz)

Jedná se především o program veřejných certifikovaných školení s názvem „Škola FIDIC“: tj. základní 4 denní školení FIDIC a 3 jednodenní nástavbová školení.  Zájemci se mohou přihlásit na nejbližší termín:  

Vážení členové AVZ,  dovolte, abychom Vás informovali o nabídce seminářů AKADEMIE HAVEL & PARTNERS. Členové AVZ se mohou seminářů zúčastnit za zvýhodněnou cenu se slevou 25 %. Pro uplatnění slevy prosím uveďte v přihlášce „člen AVZ – sleva 25 %" (naleznete též v benefitních nabídkách v členské části webu). Pořadatel kurzů je oprávněn si tuto informaci kdykoli ověřit. 

Způsob našeho vzdělávání, aktuálnost, kvalita a vedení kurzů několika špičkovými lektory zůstávají stejné, mění se tedy pouze forma.  Všechny semináře pro Vás budou přenášeny živě z Florentina s maximální technickou profesionalitou a uživatelským komfortem – můžete je sledovat z jakéhokoliv zařízení s internetem. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícími můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po skončení semináře Vám zašleme prezentaci a odkaz na záznam videa. 

Všechny kurzy probíhají tradičně v pátek dopoledne, a to od 9 do 12 hodin.  

Aktuální nabídku naleznete na Vzdělávací akce | HAVEL & PARTNERS (havelpartners.cz)