Připravované akce

Vážení členové AVZ,  dovolte, abychom Vás informovali o nabídce seminářů AKADEMIE HAVEL & PARTNERS. Členové AVZ se mohou seminářů zúčastnit za zvýhodněnou cenu se slevou 25 %. Pro uplatnění slevy prosím uveďte v přihlášce „člen AVZ – sleva 25 %" (přihášení najdete v benefitních nabídkách v členské části webu). Pořadatel kurzů je oprávněn si tuto informaci kdykoli ověřit. 

Novinky v ochraně spotřebitele v judikatuře (online)

  • 8. 1. 2021 (9,00–12 hodin) - nejbližší seminář, další  termíny v detailu článku...  

Způsob našeho vzdělávání, aktuálnost, kvalita a vedení kurzů několika špičkovými lektory zůstávají stejné, mění se tedy pouze forma.  Všechny semináře pro Vás budou přenášeny živě z Florentina s maximální technickou profesionalitou a uživatelským komfortem – můžete je sledovat z jakéhokoliv zařízení s internetem. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícími můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po skončení semináře Vám zašleme prezentaci a odkaz na záznam videa. 
 
Všechny kurzy probíhají tradičně v pátek dopoledne, a to od 9 do 12 hodin. 
 
8.ledna
Novinky v ochraně spotřebitele v judikatuře (online)
doc. JUDr. Milan Hulmák, Ph.D.
judikatura SD EU a další novinky v rozvíjející se oblasti ochrany spotřebitele pro retail a finanční instituce – od lektora Akademie, spolutvůrce právní úpravy a spoluautora komentáře

 
V případě otázek, připomínek či podnětů nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..