Rychlý kontakt

Asociace pro veřejné zakázky
tel.: +420 776 021 736
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lexikon VZ

Společnost Lexikon VZ s.r.o., je provozovatelem jedinečné webové aplikace LeXikon VZ  www.lexikonvz.cz, která nabízí nejen základní, ale i další důležité, zajímavé a aktuální informace k zákonu č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, a k zákonu 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v jeho aktuálním znění, zejména pak aktuální rozhodovací praxi týkající se oblasti veřejných zakázek. Cílem této webové aplikace je zjednodušení přístupu k informacím týkajících se zákonné úpravy a usnadnit tak uživateli nalezení odpovědi na jeho otázky či možností výkladu zákona. Hlavním cílem při průběžném aktualizování dat je neustálé zkvalitňování obsahu a zajištění aktuálnosti informací obsažených v aplikaci LeXikon VZ, a tím zvýšení informační podpory zadavatelů i dodavatelů veřejných zakázek a široké odborné veřejnosti v České republice

Členové AVZ mají do Lexikonu VZ bezplatný přístup, a to neomezeně až ze dvou IP adres (v případě členů bez veřejné IP adresy přístup max. 10 uživatelům) a přístup do modulu Zadávací podmínky pro uživatele.

Jste-li členem AVZ a máte zájem o zájem o zakoupení dalších licencí se slevou, vyplňte prosím objednávkový formulář níže.

Přihlášení do Lexikonu VZ můžete provést na adrese www.lexikonvz.cz.

Lexikon VZ - pro členy
 1. Jméno(*)
  Invalid Input
 2. Příjmení(*)
  Invalid Input
 3. Společnost
  Invalid Input
 4. Pozice
  Invalid Input
 5. Email(*)
  Invalid Input
 6. Fakturační údaje

 7. Adresa
  Invalid Input
 8. Invalid Input
 9. DIČ
  Invalid Input

lexikonvz letak 2013 3a